Studio - eigen sanitair en keuken
⁄24m2
⁄1 slaapkamer
⁄€ 350*
De studio is een volledig zelfstandige woonentiteit en beschikt dus over een eigen kitchenette, ruime badkamer met douche en toilet. Studio heeft eigen parlofoon. De studio ligt op eerste verdieping van ruim gebouw met in totaal 5 studio's, allemaal studenten. De studio is beschikbaar vanaf 01/09/2026. Er zijn centrale delen met onder meer een fietsenparking en berging voor afval. Het gebouw ligt op een hoek in een woonwijk, naast een bakker met broodautomaat, tegenover een krantenwinkel, apotheek op 50m, frituur op 100m, huisarts op 200m. Afstand bv Hogeschool Odisee ongeveer 800 meter via nieuwe en veilige fietssnelweg. Vlot bereikbaar van op- en afrittencomplex E40 op ongeveer 1km. Studio werd gecontroleerd en goedgekeurd door de Stad Aalst. Internetprovider en leverancier elektriciteit en aardgas mag zelf gekozen worden.
Kot ID: 60008

| Naam | Voorbeeld Naam |
| [email protected] | |
| Tel | 0475-000000 |
| Website | www.voorbeeld.be |
Oppervlakte privéruimte 24m2
1 slaapkamers
Contractduur 12 maanden
Beschikbaar vanaf 01/09/2026
Zoekertje aangepast op 08/08/2026
Geschikt voor studenten
Domicilie niet toegestaan
Helaas niet rolstoelvriendelijk
Verwarmd d.m.v. Centrale verwarming
Niet-bemeubeld
Nog geen internet aangesloten
Eigen lavabo
Eigen toilet
Eigen keuken
Eigen badkamer
Fietskoer
Parking
Supermarkt Carrefour Market Aalst Raffelgemstraat 459
410m
Supermarkt Carrefour Express Aalst Mouterij 1113
770m
Supermarkt Ad Delhaize 1251
1.1km
Treinstation Station Aalst 189
1.4km
Supermarkt Carrefour Express Oranje Aalst 1000
1.6km
Supermarkt Carrefour Express Molenstraat 429
1.6km
Supermarkt Albert Heijn Pontstraat, Aalst 2156 Aalst
1.7km
Supermarkt Shopngo 1753
1.8km
Odisee 68 Campus Dirk Martens
1.5km
* De verhuurder geeft aan dat je voor g/w/e en internet en tv zelf moet zorgen. Deze kosten staan dus niet in het overzicht
** Extra kosten zijn een voorschot. Mogelijk ontvang je op het einde van het jaar een afrekening van de variabele kosten.
€ 350