
Wil jij leven als een Prins in het hartje van de Antwerpse studentenbuurt met een 360° view over de skyline van de stad? Dan is Prince iets voor jou!
Samen met 160 studenten woon je in de tofste studententoren van ‘t stad en geniet je van adembenemende uitzichten over Antwerpen. Kook samen in één van de vele gemeenschappelijke keukens, studeer in één van de gemeenschappelijke ruimtes, doe je dagelijkse work-out in de gloednieuwe fitness en ontspan op de 13e verdieping in de skylounge met 360° uitzichten over Antwerpen. Beter kan niet.
Deze gloednieuwe kamer van minimum 18m² heeft alle moderne faciliteiten die een inspirerende omgeving aanbieden voor de hedendaagse student. Je vindt deze kamers op elke etage van het gebouw, zodat je kan kiezen of je met je hoofd tussen de wolken wil vertoeven, of toch veiligere grond op wil zoeken met een kamer op een lager gelegen verdieping. Al onze kamers zijn ontworpen met de nieuwste materialen om te zorgen dat je niets tekort komt.
Iedere kamer is voorzien van alle comfort met eigen sanitair; kwalitatief op maat gemaakt meubilair; bed, bureau (+ bureaustoel) en kledingkasten.
Prince is gelegen op loop- en fietsafstand van de belangrijkste universiteiten en hogescholen van Antwerpen. Je kan je nieuwe kamer gemakkelijk bereiken met het openbaar vervoer; het centraal station ligt op slechts 10 minuutjes wandelen. Je bevindt je bovendien tussen alle pracht en praal van het historisch centrum dat zorgt voor een eindeloze bron aan ontspanningsmogelijkheden.
De contactgegevens genoemd in dit zoekertje zijn afgeschermd. De afgeschermde informatie is zichtbaar nadat u een reactie verstuurd hebt.
Volledig adres: | |
Voornaam: | |
E-mailadres: | |
Telefoonnr.: | |
Alt. telefoonnr.: | |
Website: |
Soort woning: | kot |
Oppervlakte (m2): | 20m² |
Tijdelijke verhuur: | Ja |
Geschikt voor hoeveel personen: | voor 1 persoon |
Voorkeur voor soort huurder: | Studerend |
Beschikbaar vanaf: | 31/01/2021 |
Gewijzigd op: | 07/01/2021 |
Domicilie mogelijk? | Neen |
Bemeubeld: | Ja |
Rolstoelvriendelijk: | Ja |
Huurprijs: | € 440,00 |
Kosten elek. / gas / water / internet: | € 80,00 |
Totale huurprijs: | € 520,00 |
Huurwaarborg: | € 880,00 |
De afstand tot het centrum van Antwerpen bedraagt hemelsbreed ca. 700m
Universiteit Antwerpen, Stadscampus - 94m
Artesis Hogeschool, Conservatie en Restauratie - 150m
Artesis Hogeschool, Grafisch Ontwerp - 200m
Artesis Hogeschool, Productontwikkeling - 250m
Artesis Hogeschool, Koninklijke Academie voor Schone Kunsten - 250m